Organizujesz konferencję, szkolenie, warsztaty, pokaz mody? Chcesz mieć profesjonalne zdjęcia dokumentujące to wydarzenie? Jesteś we właściwym miejscu, bo fotografia eventowa zajmuje sporo miejsca w moim fotograficznym portfolio.

Miałem okazję dokumentować wydarzenia na tysiące osób o międzynarodowym składzie (od wielu lat fotografuję Forum Ekonomiczne w Krynicy), ale również małe wydarzenia korporacyjne. Niewielkie warsztaty na kilkanaście osób, czy konferencje w salach wypełnionych po brzegi.

Elastycznie podchodzę do tematu, dlatego proszę zadzwonić (tel. 888 567 717) i powiedzieć jakie zdjęcia z eventów Państwa interesują a znajdziemy najkorzystniejszą dla Państwa opcję.

Fotografia na eventach i wydarzeniach wymaga od fotografa nie tylko umiejętności stricte związanych z samym wykonywaniem zdjęć, musi on również być zorientowany doskonale w całym planie wydarzenia, jednocześnie pozostając niewidocznym dla osób w nim biorących udział. W tej fotografii główną rolę odgrywają emocje, spontaniczność oraz doskonała organizacja. Jeśli to coś, czego Państwo szukają – zapraszam do kontaktu!