Fotografia ślubna

zdjęcie ślubne z pleneruFotografią ślubną profesjonalnie zajmuję się od 2007 roku czyli już ponad 10 lat. Miejsca gdzie najczęściej fotografuję to Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka i w pozostałe częściach województwa małopolskiego. Jestem otwarty na zlecenia z całego kraju  🙂

Młodym parom moje doświadczenie w rejestrowaniu ślubów, umiejętność uchwycenia najpiękniejszych i przepełnionych radością momentów podczas przygotowań ślubnych, błogosławieństwa, ceremonii czy szalonej zabawy podczas przyjęcia weselnego. Klienci cenią u mnie przede wszystkim dyskrecję i niezauważalność podczas wykonywania swojej pracy.

Albumy na zdjęcia ślubne

Po wielu latach pracy jako zawodowy grafik mam duże doświadczenie w projektowaniu pięknych fotoalbumów i fotoksiążek oprawionych w ekoskórę lub skórę naturalną. Do wyboru kilkadziesiąt wzorów, zdobień i materiałów na oprawkę.

Miałem przyjemność fotografować już na kilkaset ślubów, najdalej w słonecznej i pięknej Tajlandii. Najczęściej pracuję w naszym pięknym Krakowie, który uważam na idealne miejsce na piękny ślub.

Uwielbiam w fotografii ślubnej to że jestem uczestnikiem Waszego wyjątkowego najpiękniejszego i najradośniejszego dnia w Waszym życiu 🙂 wszyscy mimo delikatnego stresu są niesamowicie uśmiechnięci a ja jako dyskretny obserwator zatrzymuję i utrwalam te wspaniałe momenty, uwielbiam swoją pracę. Mam nadzieję że jako fotograf na wesele będę miał możliwość pracować też dla Was.

 

Zdjęcia ślubne - galerie

Reportaż ślubny i sesje ślubne w plenerze