PIOTR KRÓL

Fotograf / Grafik

/ Freelancer

Jestem Piotr i od 10 lat profesjonalnie zajmuję się fotografią. No i co tu dużo mówić – fotografia mnie kręci. Nieważne, czy to będzie fotografia ślubna, biznesowa, fotografia produktów czy tez sesje rodzinne i noworodkowe. Każdy rodzaj fotografii wzbudza we mnie radość, że oto znów mogę sięgnąć po moje fotograficzne zabawki i ruszyć na poszukiwanie chwil, emocji i radości lub poszukiwania najlepszych ujęć do packshotów.

 

Pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, gdyż uwielbiam te chwile, gdy mogę udokumentować te ważne momenty w życiu i uchwycić na zdjęciach emocje, które im towarzyszą.

 

Fotografuję profesjonalnymi aparatami systemu Fuji, przy użyciu jasnych stałoogniskowych obiektywów, zapewniających doskonałą dynamikę obrazu oraz kolory na zdjęciach. Używam oświetlenia studyjnego, oraz reporterskiego starając się stworzyć odpowiedni klimat na zdjęciach.

 

Jestem fotografem mobilnym i choć najczęściej pojawiam się w Krakowie, Wieliczce czy Tarnowie, to chętnie odwiedzam również inne piękne miejsca Polski.

 

Nie zwlekaj więc i szybko chwytaj za telefon lub pisz maila i powiedz, jakie zdjęcia są Ci potrzebne.

Sesja ślubna

Zainspiruj się

Piękne scenerie, plenery sit amet adpiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore dolere magna alig